אודות

אתר זה נבנה ע"י מתמודדים למען מתמודדים. המטרה היא להנגיש לאנשים מידע שעובר בין מתמודדים, לעזור, לעורר תקווה ולהנגיש חברויות פוטנציאליות לאנשים עם התמודדויות כמו שלהם, דרך קבוצות, אם לתמיכה, אם למפגשים ואם להיכרות אישית. השאיפה של חברויות כאלה היא לא להגיע למצב מהסוג הזה:

האתר נוסד מדף אינדקס בודד של קבוצות של מתמודדים, בתחילת יוני 2018. לאחר שהתווספו אליו כמויות גדולות של מידע הדף הפך לאתר בפני עצמו שכולל המון תחומים לעזרה נפשית: קבוצות, אירגונים, עמותות, מידע, טיפים, סיפורי השראה ומידע להעשרה. המשימה שלנו היא הפגת הבדידות והניכור מהסביבה בכל הקשור להתמודדות נפשית, תמיכה הדדית, עצות מועילות חינמיות ובעיקר תחושת שייכות ויכולת הזדהות בין מתמודדים.

המידע והקבוצות יכולים להיות רלוונטיים לאנשים המתמודדים עם כל קושי או משבר נפשי המלווה בחרדה ודיכאון והאבחנות המוכרות: הפרעה דו קוטבית (הפרעה בי-פולארית / מאניה דיפרסיה), מחשבות טורדניות (OCD), סכיזופרניה (שסעת), הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), הפרעות אישיות למיניהן, הפרעת זהות דיסוציאטיבית (הפרעת אישיות מרובת פנים / DID), הפרעות אכילה (אנורקסיה, בולמיה) וכו'.

כמו כן הקבוצות יכולות להיות רלוונטיות לאנשים הסובלים מתיוג פסיכיאטרי או שלא על רצף האבחנות הפסיכיאטריות ונפגעו מ: התמכרויות, שכול, תקיפה מינית, פעולות איבה, התעללות, פוביות, שיימינג, הפרעות מצב רוח ועוד.

מס' אבחנות להפרעות אישיות: הפרעת אישיות גבולית (בורדרליין / BPD), הפרעת אישיות תלותית (DPD), הפרעת אישיות פרנואידית, הפרעת אישיות סכיזואידית, הפרעת אישיות אנטיסוציאלית ׁׁ(ASPD), הפרעת אישיות סכיזוטיפלית, הפרעת אישיות היסטריונית, הפרעת אישיות טורדנית-כפייתית, הפרעת אישיות נרקיסיסטית, הפרעת אישיות נמנעת / חרדתית, הפרעת אישיות דיכאונית (דיסתימיה / דיכאון מתמשך), התנהגות פסיבית-אגרסיבית.

שתף אותנו גם:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
  • האתר עודכן לאחרונה ב- 23.07.2019

לתיפעול אתר אינטרנט צריך מס' משאבים (שרת איחסון, דומיין, תוכן ומידע עדכני וייחודי, בירוקרטיות עם מפעילי שירותים ועוד). כל אלה עולים כסף וזמן רב. פרסומות זו דרך לקבל תמורה קטנה עבור ההשקעה. אין זה עידוד לפעולה אלא גילוי נאות.

סגירת תפריט