אודות

אתר 'למתמודד' משמש כשירות לקהילה ממידע רב שעובר בין מתמודדים. האיסוף ובניית האתר נעשה ע"י מתמודדים למען מתמודדים.

המטרה היא להנגיש מידע, לעזור, לעורר תקווה ולהנגיש חברויות פוטנציאליות לאנשים עם התמודדויות כמו שלהם – דרך קבוצות, בין אם לתמיכה ובין אם למפגשים חברתיים. השאיפה של חברויות כאלה היא לא להגיע למצב מהסוג הזה:

האתר נוסד מתוך דף אינדקס בודד של קבוצות של מתמודדים, בתחילת יוני 2018. לאחר שהתווספו אליו כמויות גדולות של מידע שעבר בין הקבוצות, הדף הפך לאתר בפני עצמו שכולל המון תחומים לעזרה נפשית: קבוצות, אירגונים, מידע, טיפים, מידע להעשרה והמון תתי-תחומים. המשימה שלנו היא עזרה בכל הקשור להתמודדות נפשית – הפגת הבדידות והניכור מהסביבה, תמיכה הדדית, עצות מועילות חינמיות ותחושת שייכות בין מתמודדים.

המידע והקבוצות יכולים להיות רלוונטיים לאנשים המתמודדים עם כל קושי או משבר נפשי המלווה בחרדה ודיכאון והאבחנות המוכרות: הפרעה דו קוטבית (הפרעה בי-פולארית / מאניה דיפרסיה), מחשבות טורדניות (OCD), סכיזופרניה (שסעת), הפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD), הפרעות אישיות (פירוט למטה), הפרעת זהות דיסוציאטיבית (הפרעת אישיות מרובת פנים / DID), הפרעות אכילה (אנורקסיה, בולמיה) וכו'.

כמו כן הקבוצות יכולות להיות רלוונטיות גם לאנשים הסובלים מתיוג פסיכיאטרי או שלא על רצף האבחנות הפסיכיאטריות ונפגעו מ: התמכרויות, שכול, תקיפה מינית, פעולות איבה, התעללות, פוביות, שיימינג, הפרעות מצב רוח ועוד.

מס' אבחנות להפרעות אישיות: הפרעת אישיות גבולית (בורדרליין / BPD), הפרעת אישיות תלותית (DPD), הפרעת אישיות פרנואידית, הפרעת אישיות סכיזואידית, הפרעת אישיות אנטיסוציאלית ׁׁ(ASPD), הפרעת אישיות סכיזוטיפלית, הפרעת אישיות היסטריונית, הפרעת אישיות טורדנית-כפייתית, הפרעת אישיות נרקיסיסטית, הפרעת אישיות נמנעת / חרדתית, הפרעת אישיות דיכאונית (דיסתימיה / דיכאון מתמשך), התנהגות פסיבית-אגרסיבית.

לתמיכה בדף הפייסבוק שלנו:

שיתפו אותנו:

שתף אותנו גם:

בכל מקרה של פגיעה עקב התוכן או הקישורים או מידע שלא רלוונטי – יש לדווח בכפתור הבא:

הסרת אחריות: האתר מנגיש מידע רלוונטי למתמודדים, אך אין אחראי בשום צורה לשימוש בתוכן, בקישורים ובכל מקרה של פגיעה כלשהי עקב השימוש במידע.