קבוצות מקוונות (אונליין)

אינדקס קבוצות וואטסאפ ופייסבוק לתמיכה נפשית בתחום כללי / לאבחנות ספציפיות

קבוצות לתמיכה כללית

קבוצות פייסבוק

דיכאון חרדה ותמיכה

הקבוצה 'דיכאון חרדה ותמיכה' (לשעבר 'דיכאון חרדה והשלמה') היא קבוצה למתמודדים למען מתמודדים. כניסה לצורך קידום עסקי אסורה.

חרדה ודיכאון

הקבוצה מיועדת לתמיכה ושיתוף בנושא חרדה ודיכאון. אנא קראו את הכללים להשתתפות בקבוצה.

גם אני תומך בזכויות פגועי נפש

מטרת הקבוצה לאפשר שיתופי פעולה, להפיץ מידע, לשדך שאלות לתשובות, להעלות את מודעות, ולעודד שקיפות בתחום

כולנו דגל לבן. We're all white flags

קבוצה זו נוצרה למען כל מי שתומך מזדהה וחפץ בשינוי. וכמובן למען המתמודדים עם מחלות נפשיות להעלאת המודעות הציבורית, ולנפץ את הסטיגמה. קבוצה זו מוקדשת לזכר אחי היקר גבריאל בלחסן ז״ל.

תמיכה בגמילה מתרופות SSRI (ציפרלקס) - זה אפשרי ❤

אם נאלצת או בחרת להפסיק להשתמש בתרופות SSRI , חשוב שתדע/י שאת/ה לא לבד!! זה אפשרי!!

כנראה כל הסימנים מראים שהגיע הזמן להתקדם, להחלים ולהמשיך הלאה בכוחות מחודשים, מתוך המקום האישי, שלומד להתחבר מחדש למרכז הרגש ולסמוך על העצמי ❤

חרדה ודיכאון הקבוצה התומכת והמחזקת

קבוצה למתמודדי נפש. בקבוצה ניתן לדבר ולהכיר מתמודדי נפש נוספים. הקבוצה זו מיועדת לפריקה של ההתמודדות והקשיים שלנו ולדיונים בקרב נושאים הרלוונטים לנו מתמודדי נפש. כל פריקה וכל דיון מבורך.

מתמודדים למען מתמודדים - MALAM - להשגת זכויות ולמאבק בסטיגמה

The Israeli Association for Human Rights of People with Psychosocial Disability חברים: מתמודדי נפש (בגלוי או "בארון") וכל אלה התומכים במאבקנו החברתי

קבוצת תמיכה ומפגשים למתמודדים עם בעיות נפשיות מכל הסוגים.

מטרת הקבוצה היא לתת תמיכה וייעוץ לכל אדם שיזדקק לזה ולהוות כמו בית שני לקהילת המתמודדים.

זאת קבוצה שמיועדת לאנשים שסובלים מדיכאון חרדה ומתמודדים עם בעיות נפשיות באופן כללי.

בקבוצה הזאת אנשים יעברו סינון קצת יותר רציני מבקבוצות אחרות כדי למנוע ריבים ואי נעימויות. אנשים שיתקשו לשלוט על עצמם וינסו למנוע מאחרים להביע את דעתם ימצאו את עצמם מחוץ לקבוצה. מי שיתקוף או ינסה לפגוע ולהעליב אנשים אחרים ללא סיבה ימצא את עצמו מחוץ לקבוצה.

קבוצות וואטסאפ

לא לבד ❤

כייף שאתם כאן לתמוך ולעזור אחד לשניה אך חשוב שנקפיד על נהלי הקבוצה כדי שימשיך להיות לנו טוב יחד.

1. אפשר לשתף ולפרוק בכל זמן ובכל רגע. 

2. אין לקלל / לפגוע / להשפיל/ לריב בקבוצה. 

3. יש להתייחס בכבוד אחד לשניה. 

4. אין לנהוג בגזענות כלפי האחר. 

5. הקבוצה הינה קבוצה לתמיכה ושיתוף ואינה תחליף לייעוץ רפואי במידת הצורך. 

6. לכל מי שיש בעיה מוזמן לפנות לשירה או אליי בפרטי ונשמח לעזור בכל עת.

7הקבוצה לא להכרויות

מאחלת לנו שנדע לאהוב להכיל ולתת ושנהיה תמיד בעד אהבת חינם כי רק אהבה תנצח!!!

מתמודדים 40 פלוס

מתמודדים שעברו את גיל 40 ומעוניינים ביצירת אינטרקציה וירטואלית, שיתוף רעיונות ותמיכה נפשית. אנחנו כאן בשבליכם.

תמיכה נפשית - מתמודדים❤

זה המקום לפרוק את שעל ליבכם, לבכות ולחפור באהבה, פה לא שופטים ולא מעבירים ביקורת. ❤❤ כל הקשיים השונים יכולים להיאמר פה ויש מקום לכולם, בנוסף אפשר לספר על דברים שעוזרים לכם במצוקה ולהרמת המצב רוח ❤🙏🏼 שיתוף תמיד עוזר🥳

הנפש ואהבה

בס"ד. קבוצת אחדות מאותגרי נפש מהפן הרוחני האמוני האלקי להבין מהי אחדות ואהבה גם חמלה כשורש כל הרפואה. ואהבת ה והזולת ואולי סוף סוף גם אהבת עצמי באופן הטהור ואמת. ואולי זה הכל. כל התרופה שלנו ♥ "אהבה זה כל הסיפור" שר עוזי חיטמן.

15 עד 21

קבוצת לתמיכה הדדית לגילאים 15-21 בלבד.

💐💞💐כולנו משפחה אחת ❤🤗❤

יש לכבד את הקבוצה לא לשכוח כולם כאן בני אדם.

בית משוגעים שלוםםם סבב ב'

ברוכים הבאים לבית משוגעים וירטואלי שמכנס בתוכו מתמודדים קשיי יום שאוהבים לחפור.

כמה כללים חשובים. 

1 . נא לשמור על שפה נאותה ואין מקום לגזענות, בריונות וקללות.

2 . לא להמליץ לאנשים שימוש בסמים או הפסקת טיפול תרופתי, כולל דיבורי אובדנות. 

3. חל איסור מוחלט לשלוח הודעות בפרטי מבלי לבקש רשות קודם לכן. נא לא להטריד אנשים ואם נאמר לכם לא, אז זה לא. 

4. זאת לא קבוצת הכרויות!

 5. נא לא להציף את הקבוצה בהודעות קוליות.

❤ כמוני ❤

שיתוף ותמיכה בנושאי דיכאון, חרדה ושאר התמודדויות נפשיות. הקבוצה היא למטרות של שיתוף ואוזן קשבת ואינה תחליף לליווי רפואי/מקצועי מכל סוג שהוא.

קבוצות טלגרם

קבוצות פחות פעילות

האנשים והרעיון קיימים, רק צריך מישהו שיעיר את הקבוצה

כמוני - רמלה ראשון והסביבה

קבוצת בת של הקבוצה "כמוני". הרעיון של הקבוצה הוא לגבש יותר אנשים שגרים ברמלה, באר יעקב, וראשון לציון וגם אנשים מהסביבה שמגיעים לפעמים לשם

🌹 כמוני - פ"ת והסביבה ❣

עוד קבוצת בת של הקבוצה "כמוני". הרעיון של הקבוצה הוא לגבש יותר אנשים שגרים בעיר שבה אני גר פתח תקוה וגם אנשים מהסביבה שמגיעים לפעמים לפ"ת

תמיכה להורים למתבגרים עם דיכאון וחרדה

הקבוצה נועדה להתייעצויות ותמיכה להורים של ילדים שעוברים תקופות של דיכאון חרדה או הפרעות אחרות שמפריעות לחיי היום יום של ההורה, של הנער/ה או של הילד/ה

משהו טוב שהיה לי היום

קבוצה הנועדה להפיח רוח חיובית בין המתמודדים בכך שמשתפים כל יום משהו טוב שקרה לנו.

מטופלים מדברים עם מטופלים

הקבוצה מיועדת לכאלה שמטופלים ע"י פסיכותרפיה אצל פסיכולוג/ית, פסיכותרפיסט/ית, עובד/ת סוציאלי/ת או אצל כל מטפל/ת אחר שמטפל/ת באמצעות פסיכותרפיה בכל גישות הטיפול הפסיכותרפי הקיימות (cbt, dbt, טיפול דינמי וכו')

עניינים של זהות, החלמה, מחלה ומה שביניהם

בין מחלה להחלמה, בין האישי למקצועי, בין החולי והבריאות ובין החולשות לכוחות. איך מג'נגלים בין הכובעים והכיסאות השונים? איך מתנהלים בכל כך הרבה מישורים בו זמנית?

בקבוצה זו אעלה תכנים והגיגים שכתבתי וכמובן שלהעלות הגיגים משלכם זה מבורך. פה זה המקום להתלבט, להתייעץ, לשתף ולבחון הכובעים והכיסאות השונים

לב שבור - שיתוף ותמיכה

שיתוף ותמיכה לאנשים המתמודדים עם לב שבור

New Makshivim מקשיבים

להחיות מחדש את פרוייקט "מקשיבים" פרוייקט מיוחד עבור נפגעי נפש. זה הפרוייקט שפורק ע"י משרד הבריאות עקב ניהול לא תקין. אנחנו מנסים לסייע בהחייאתו מחדש למען נפגעי הנפש שהשתמשו בפרוייקט זה לפעילות חברתית ותקשורת ברשת.

קבוצות לאבחנות ספציפיות

הפרעה טורדנית כפייתית - OCD

הקמתי את הקבוצה לאחר שאני סבלתי מההפרעה ברמה קיצונית של פגיעה באיכות החיים. המסר שלי הוא שעם כח רצון וטיפול מקצועי ועקבי, איכות חיים ואושר מצפים לכל אחד מאיתנו.

מתמודדים עם OCD

מטרת הקבוצה היא לשתף בכל נושא הקשור ל- OCD. לייעץ, לתמוך ולהקשיב לקשיים שחווים בחיי היום יום, לשתף על טיפולים, מאמרים, בדיחות וכל דבר שיכול לעזור להתמודדות עם OCD. * הקבוצה אינה להיכרויות ולא לשיחות חולין.* * אין לשפוט, גם אם לכאורה נראה שנעשה דבר לא מוסרי. * אין ליצור פרובוקציות בנושאים שנויים במחלוקת.

דו קוטביות / מניה דיפרסיה

הקבוצה פתוחה ומזמינה דו קוטביים ומתמודדים בכלל, לשתף, לשאול ולהנגיש מידע וידע

ח"ח - היפים והאמיצים💪💪🤗

קבוצת שיתוף עידוד ופתרונות לחרדה חברתית

נפש אל נפש - סכיזופרניה I מאניה דיפרסיה

קבוצה לאנשים המתמודדים עם מאניה דיפרסיה וסכיזופרניה

פוסט טראומה, קבוצת תמיכה והעצמה אישית

הקבוצה הזו הוקמה, במטרה של ליצור קהילה קטנה ותומכת של אנשים שמתמודדים עם פוסט טראומה. פוסט טראומה זו הפרעה מורכבת שמקשה על התפקוד היומיומי

של אותם אלו שסובלים ממנה, והאמת היא שרק אלו שסובלים מפוסט טראומה יכולים להבין אנשים אחרים שסובלים מאותה בעיה. המטרה של הקבוצה כאן היא לאגד בתוכה קבוצה של אנשים שמתמודדים מול אותה בעיה, ושמעוניינים להכיר עוד חברים שמתמודדים מול אותה הבעיה.

פיברומיאלגיה - עמותת גוונים של סגול לקידום זכויות חולי פיברומיאלגיה

קבוצה זאת הוקמה כקבוצת בת לעמותת גוונים של סגול לקידום זכויות חולי פיברומיאלגיה. בקבוצה, אתם יכולים להרגיש חופשי לדבר על הכול

פיברומיאלגיה ו/או עייפות כרונית

הקבוצה היא שלנו ובשבילנו- לא תמיד בא לנו להיכנס לפורום שלפעמים קצת מדכא- והמוני מידי- פה זהו בית קטן ומצומצם יותר- קל יותר ונגיש יותר לדבר האחת/ד עם השני/ה אתם מוזמנים להזמין לקבוצה את מי שתרצו כל עוד הוא שותף ל"מתנה" שקיבלנו. (פיברו') הבמה היא לשיתוף בכאב ובשמחה גם יחד

דפי לייק

ציפרלקס זה אח

יש משהו מוזר בקשר למיתוג של ציפרלקס: מצד אחד, כולם אומרים בביטחון מלא ש“חצי עם ישראל לוקח ציפרלקס“. מצד שני, כולם בטוחים שזו תרופה נגד דיכאון וחרדה, ולכן היא לא מיועדת עבורם. אני מתכננת לספר כאן על המסע שלי עם הצפירלקס.

לפני שנה ותשעה חודשים התחלתי לקחת ציפרלקס, והחיים שלי השתפרו מאז בכל כך הרבה מובנים. אבל שמתי לב שיש בעיה עם המיתוג של הציפרלקס: היא מוכרת כתרופה נגד דיכאון וחרדה. אבל אני לא הייתי בדיכאון, ולא היו לי חרדות. כלומר לכאורה, לא הייתי קהל היעד שלה. הייתי אישה שמחה, אנרגטית, פעילה, סקרנית, חברותית ואקטיבית, וגם עשיתי פעילות גופנית באופן קבוע.
אז איפה היתה הבעיה? אבל מתחת לכל אלו, היתה לי שכבת עצב דקה ומעיקה, שנלחמתי בה כל הזמן. זה לא היה דיכאון, אלו לא היו חרדות. אבל זה היה עצב. עצב שהפריע לי ליהנות עד הסוף מהחיים, עצב שגרם לי לחוש מידי פעם תחושה דקה של חוסר טעם בחיים, שהוציא לי את ההנאה והטעם ממה שעשיתי, עצב שלא הפריע לי לתפקוד היומיומי השוטף, אבל חצץ ביני לבין האישה השמחה שיכולתי להיות.
ואז התחלתי לקחת ציפרלקס. בהדרגה, הציפרלקס טיפל טיפל באותה שכבת עצב, עד שהיא נעלמה. במקביל לציפרלקס התחלתי טיפול פסיכולוגי. ניסיתי בעבר טיפולים פסיכולוגיים, אבל אף פעם זה לא היה מוצלח. הרגשתי שיש משהו שאני לא מצליחה לגעת בו. אבל הטיפול שעשיתי עם הציפרלקס, לראשונה בחיי, היה טוב באמת. הגעתי עם הפסיכולוג שלי לשורשים של הכל. ניקינו הכל. זו היתה חוויה עמוקה ומטהרת. את הטיפול סיימתי אחרי שנה, עם הציפרלקס המשכתי.
היום אני הרבה יותר שמחה, הרבה יותר רגועה, שלווה ושלמה עם החיים שלי. שכבת העצב ההיא, שעטפה אותי שנים, איננה.
הציפרלקס זה לא לכל החיים. יום אחד אפסיק איתו, אבל עדיין לא. עדיין יש לו תפקיד לעשות אצלי.
מאז שהתחלתי עם הציפרלקס, אני מספרת עליו לאנשים שאני פוגשת. ואני מרגישה שיש משהו מוזר בקשר למיתוג שלו: מצד אחד, כולם אומרים בביטחון מלא ש“חצי עם ישראל לוקח ציפרלקס“. מצד שני, כולם בטוחים שזו תרופה נגד דיכאון וחרדה, ולכן היא לא מיועדת עבורם. כי הם לא בדיכאון או בחרדה.
ולכן הקמתי את הדף הזה. כדי שאנשים שסובלים ממה שאני סבלתי, או ממשהו דומה, יידעו שציפרלקס יכול לשפר להם את החיים בהמון. לא צריך בשביל זה להיות בדיכאון או לסבול מחרדות. אפשר להיות אנשים רגילים ונורמליים, אבל לא מספיק שמחים כמו שהם יכולים להיות.
אני מתכננת לספר כאן על המסע שלי עם הצפירלקס. יכול להיות שאארח כאן עוד אנשים שיספרו על הציפרלקס בחיים שלהם. יכול להיות שעוד דברים, אני עדיין לא יודעת. כל רעיון שיעזור לי להפיץ את האור של הציפרלקס, יהיה מבורך.
שיהיה לי בהצלחה 🙂
* הערה: אני כותבת את החוויה האישי שלי בלבד, ואין לי ידע רפואי מקצועי. אין לראות בכך המלצה לנטילת התרופה *

חרדה ודיכאון - וידויים

רוצים לשתף אבל חוששים מתגובתם של מי שמכיר אתכם? חוששים שלא יבינו אתכם? עכשיו תוכלו לשתף באופן אנונימי כאן בדף.

קבוצות עם אנשי מקצוע​

קבוצות שמנהלים אותן אנשי מקצוע
* אין זה אומר בהכרח שפוסטים יקבלו התייחסות מקצועית *
לעזרה מקצועית צריך לפנות לגורמים מקצועיים כמו קופת חולים, מרכז קהילתי לבריאות הנפש, עמותות או אנשי טיפול

טיפול טבעי בדיכאון וחרדה

שלום לכולם! שמי אבישג ברקאי ואני נטורופטית שמתמחה בטיפול טבעי בדיכאון וחרדה . הקבוצה הזאת נוצרה על מנת לתת ייעוץ ובכדי להציע לכם טיפולים ופתרונות טבעים.

חרדות,חרדה חברתית,העצמה אישית,פחד,דיכאון-טיפול ומניעה,שיטת NLP ללא תרופות

קבוצת טיפול, שיתוף ותמיכה של כל מי שחווה התקפי חרדה, פחד, פוביות, דיכאונות וכל הרגשה לא רצויה דומה. וכן העצמה אישית להרגשת מיצוי ואושר בחיים. הטיפול ע"י חוני רצבי, מאסטר NLP ודמיון מודרך.

❤ כוח רצון לשינוי

קבוצה לחשיבה חיובית ולימוד כוח רצון לשינוי

בריאות, כושר ופנאי

חיים בריאים ותזונה נכונה

קבוצת דיאטה לכל מי שמתמודד עם בעיות נפשיות וגם לאנשים בריאים. ידוע שהכדורים מגבירים תיאבון וגורמים להשמנה. אנחנו פה כדי לתמוך ולעזור

אימון כושר 🏃🏼💪🏼

כל מה שקשור לספורט

Sharing Music

משתפים מוזיקה בלבד בין מתמודדים 🎼 🎧

היכרויות למתמודדים​

נפש אל נפש

אתר ההיכרויות "נפש אל נפש" מיועד למתמודדי נפש בחינם. האתר הוקם כדי לסייע למתמודדי נפש במציאת זוגיות. לעיתים קרובות קשה לנו מאוד למצוא זוגיות, גם בגלל הסטיגמות, וגם כי לא כל אחד מוכן לקשור את גורלו בגורלנו. האתר נועד לתת לכך פתרון. רבים מאיתנו חווים קושי גם בשל המצב הנפשי וגם בשל מצב חברתי לא קל. כל אדם רוצה לאהוב ולהיות נאהב, אז בואו הצטרפו אלינו; תקבלו כרטיס אישי ותוכלו לצאת מהבדידות ולמצוא אהבה וזוגיות.

Love דווקא

אתר הכרויות ופנאי לאנשים עם ובלי מגבלות שמעוניינים להכיר, לאהוב לפגוש ולבלות עם אנשים אחרים

דיכאון, חרדה ואהבה

קבוצה זו הוקמה במטרה לאפשר היכרות בין מתמודדי נפש בתפקוד גבוה למטרת זוגיות. הקבוצה פתוחה גם לאנשים שאינם מתמודדי נפש, אך פתוחים להיכרות עם מתמודד/ת נפש.

זוגיות למתמודדי נפש

קבוצה זו הוקמה במטרה לאפשר היכרות בין מתמודדי נפש בתפקוד גבוה למטרת זוגיות