קבוצות מקוונות (אונליין)

אינדקס קבוצות וואטסאפ ופייסבוק לתמיכה כללית / לאבחנות ספציפיות

 • קבוצות מקוונות מאפשרות מעבר להפגת הבדידות והניכור של הסביבה בכל הקשור להתמודדות נפשית, גם תמיכה הדדית, עצות מועילות חינמיות ובעיקר תחושת שייכות ויכולת הזדהות בין החברים.
 • לא כל הקבוצות פעילות ולפעמים צריך רק מישהו שיעיר אותן.
 • נתקלת בקישור שלא עובד? דווח על כך בסוף העמוד.
 • כמה סייגים שרצוי לקחת בחשבון בלקיחת חלק בקבוצות
 • (כמה נקודות חשובות מאת חוני רצבי)
 • המחשבה שיש הרבה "כמוני" עלולה לקבע תפיסה ש"ככה זה", ולהפסיד או להחליש את המאמץ להרגיש טוב יותר דרך טיפול.
 • כשחולקים תסמינים של קושי מנטאלי עם אחרים, עלולים "לאמץ" (אפילו בתת-מודע) תסמינים שלהם, ו/או להשליך על עצמך איבחון של מישהו אחר. אין בהכרח זה נכון ויש להימנע מ"אימוץ" של הפרעות נוספות.
 • יש לזכור כי אדם נמצא היכן שהמחשבה שלו נמצאת. אדם שנמצא זמן רב בקבוצות ושומע הרבה על דכאונות, חרדות ופחדים עלול לחוות את התחושות הללו, ולחוות תחושה שלילית לאורך היום.
 • עיניינים תפיסתיים יושבים על שורש פנימי, שהתקבל בעקבות חוויות שאדם חווה. אפשר לתקן את השורש התפיסתי בדר"כ בטיפול שמתייחס בפרטנות לפרטי החוויה, לנסיבות, למאפייני החיים ולתת-מודע של אותו אדם. קבוצה אינה מאפשרת טיפול מסוג כזה.

קבוצות לתמיכה כללית

דיכאון חרדה ותמיכה

הקבוצה 'דיכאון חרדה ותמיכה' (לשעבר 'דיכאון חרדה והשלמה') היא קבוצה למתמודדים למען מתמודדים. כניסה לצורך קידום עסקי אסורה.

חרדה ודיכאון

הקבוצה מיועדת לתמיכה ושיתוף בנושא חרדה ודיכאון. אנא קראו את הכללים להשתתפות בקבוצה. "יש לי מלא קבוצות אבל שום קבוצה לא מעניינת אותי כמו זו. אנשים פה אמיתיים. כותבים מנבכי ליבם. אני מוצאת את עצמי המון פעמיים בוכה איתם. צוחקת. מייעצת ומתייעצת. "

גם אני

הרעיון המקורי שבפתיחת הקבוצה היה להרחיב את קבוצת הפייסבוק הציבורית "גם אני תומך בזכויות פגועי נפש" לווטסאפ. מטרות הקבוצה זהות למטרות קבוצת הפייסבוק. זו לא קבוצת ווטסאפ רשמית של קבוצת הפייסבוק משום שבזמנו מנהלים של קבוצת הפייסבוק לא רצו בקבוצת ווטסאפ.

קבוצה סודית לאנשים עם סוד

קבוצת תמיכה וכיף 🥳❤ מספיק קשה עם העולם בחוץ, בואו ננסה לעשות קצת סדר בעולם בפנים.

לא לבד ❤

חברי קבוצה יקרים!!!! כייף שאתם כאן לתמוך ולעזור אחד לשניה אך חשוב שנקפיד על נהלי הקבוצה כדי שימשיך להיות לנו טוב יחד. 1. אפשר לשתף ולפרוק בכל זמן ובכל רגע. 2. אין לקלל / לפגוע / להשפיל/ לריב בקבוצה. 3. יש להתייחס בכבוד אחד לשניה. 4. אין לנהוג בגזענות כלפי האחר. 5. הקבוצה הינה קבוצה לתמיכה ושיתוף ואינה תחליף לייעוץ רפואי במידת הצורך. 6. לכל מי שיש בעיה מוזמן לפנות לשירה או אליי בפרטי ונשמח לעזור בכל עת. 7הקבוצה לא להכרויות מאחלת לנו שנדע לאהוב להכיל ולתת ושנהיה תמיד בעד אהבת חינם כי רק אהבה תנצח!!!

כמוני - רמלה ראשון והסביבה

קבוצת בת של הקבוצה "כמוני". הרעיון של הקבוצה הוא לגבש יותר אנשים שגרים ברמלה, באר יעקב, וראשון לציון וגם אנשים מהסביבה שמגיעים לפעמים לשם

🌹 כמוני - פ"ת והסביבה ❣

עוד קבוצת בת של הקבוצה "כמוני". הרעיון של הקבוצה הוא לגבש יותר אנשים שגרים בעיר שבה אני גר פתח תקוה וגם אנשים מהסביבה שמגיעים לפעמים לפ"ת

שיחה חופשית על בעיה נפשית

שיחה חופשית, על הכל אבל בצורה מכבדת. התלהמות, דיבור פוגעני ולא הולם, לא יכובד בקבוצה! עמכם התודה וההבנה על קבלת האחר.

תמיכה לגילאי 26 והלאה

הקבוצה נועדה לבני 26 ומעלה,המתמודדים ורוצים לפרוק,אוזן קשבת.. 1.אין לפגוע בחברים בקבוצה 2.אין להטריד בפרטי 3.אין לקלל 4.כבוד אחד כלפי השני מאד חשוב.

15 עד 21

קבוצת לתמיכה הדדית לגילאים 15-21 בלבד.

הנפש ואהבה

בס"ד. קבוצת אחדות מאותגרי נפש מהפן הרוחני האמוני האלקי להבין מהי אחדות ואהבה גם חמלה כשורש כל הרפואה. ואהבת ה והזולת ואולי סוף סוף גם אהבת עצמי באופן הטהור ואמת. ואולי זה הכל. כל התרופה שלנו ♥ "אהבה זה כל הסיפור" שר עוזי חיטמן.

תמיכה נפשית - מתמודדים❤

זה המקום לפרוק את שעל ליבכם, לבכות ולחפור באהבה, פה לא שופטים ולא מעבירים ביקורת. ❤❤ כל הקשיים השונים יכולים להיאמר פה ויש מקום לכולם, בנוסף אפשר לספר על דברים שעוזרים לכם במצוקה ולהרמת המצב רוח ❤🙏🏼 שיתוף תמיד עוזר🥳

גם אני תומך בזכויות פגועי נפש

מטרת הקבוצה לאפשר שיתופי פעולה, להפיץ מידע, לשדך שאלות לתשובות, להעלות את מודעות, ולעודד שקיפות בתחום

משהו טוב שהיה לי היום

קבוצה הנועדה להפיח רוח חיובית בין המתמודדים בכך שמשתפים כל יום משהו טוב שקרה לנו

מתמודדים עם חפירות ❤

מטרת הקבוצה - שיחות חופשיות בין מתמודדים, על כל נושא ובכל שעה

מטופלים מדברים עם מטופלים

הקבוצה מיועדות לאנשים שמטופלים אצל כל מטפל/ת שמטפל/ת באמצעות פסיכותרפיה בכל גישות הטיפול הפסיכותרפי הקיימות

תמיכה להורים למתבגרים עם דיכאון וחרדה

הקבוצה נועדה להתייעצויות ותמיכה להורים של ילדים שעוברים תקופות של דיכאון חרדה או הפרעות אחרות שמפריעות לחיי היום יום של ההורה, של הנער/ה או של הילד/ה

 • אתר 'למתמודד' מבקש להנגיש כל מידע רלוונטי עבוד מתמודדים עם קושי נפשי​

קבוצות לאבחנות ספציפיות

הפרעה טורדנית כפייתית - OCD

הקמתי את הקבוצה לאחר שאני סבלתי מההפרעה ברמה קיצונית של פגיעה באיכות החיים. המסר שלי הוא שעם כח רצון וטיפול מקצועי ועקבי, איכות חיים ואושר מצפים לכל אחד מאיתנו.

חברים ומחשבות על OCD

מטרת הקבוצה היא לשתף בכל נושא הקשור ל- OCD. לייעץ, לתמוך ולהקשיב לקשיים שחווים בחיי היום יום, לשתף על טיפולים, מאמרים, בדיחות וכל דבר שיכול לעזור להתמודדות עם OCD. הקבוצה לא להיכרויות ולא לשיחות חולין.

דו קוטביות / מניה דיפרסיה

הקבוצה פתוחה ומזמינה דו קוטביים ומתמודדים בכלל, לשתף, לשאול ולהנגיש מידע וידע

נפש אל נפש - סכיזופרניה I מאניה דיפרסיה

קבוצה לאנשים המתמודדים עם מאניה דיפרסיה וסכיזופרניה

פיברומיאלגיה - עמותת גוונים של סגול לקידום זכויות חולי פיברומיאלגיה

קבוצה זאת הוקמה כקבוצת בת לעמותת גוונים של סגול לקידום זכויות חולי פיברומיאלגיה. בקבוצה, אתם יכולים להרגיש חופשי לדבר על הכול

פוסט טראומה, קבוצת תמיכה והעצמה אישית

הקבוצה הזו הוקמה, במטרה של ליצור קהילה קטנה ותומכת של אנשים שמתמודדים עם פוסט טראומה. פוסט טראומה זו הפרעה מורכבת שמקשה על התפקוד היומיומי של אותם אלו שסובלים ממנה, והאמת היא שרק אלו שסובלים מפוסט טראומה יכולים להבין אנשים אחרים שסובלים מאותה בעיה. המטרה של הקבוצה כאן היא לאגד בתוכה קבוצה של אנשים שמתמודדים מול אותה בעיה, ושמעוניינים להכיר עוד חברים שמתמודדים מול אותה הבעיה.

לב שבור - שיתוף ותמיכה

שיתוף ותמיכה לאנשים המתמודדים עם לב שבור

 • אתר 'למתמודד' מבקש להנגיש כל מידע רלוונטי עבוד מתמודדים עם קושי נפשי​

קבוצות עם אנשי מקצוע

טיפול טבעי בדיכאון וחרדה

שלום לכולם! שמי אבישג ברקאי ואני נטורופטית שמתמחה בטיפול טבעי בדיכאון וחרדה . הקבוצה הזאת נוצרה על מנת לתת ייעוץ ובכדי להציע לכם טיפולים ופתרונות טבעים.

חרדות,חרדה חברתית,העצמה אישית,פחד,דיכאון-טיפול ומניעה,שיטת NLP ללא תרופות

קבוצת טיפול, שיתוף ותמיכה של כל מי שחווה התקפי חרדה, פחד, פוביות, דיכאונות וכל הרגשה לא רצויה דומה. וכן העצמה אישית להרגשת מיצוי ואושר בחיים. הטיפול ע"י חוני רצבי, מאסטר NLP ודמיון מודרך.

❤ כוח רצון לשינוי

קבוצה לחשיבה חיובית ולימוד כוח רצון לשינוי

 • אתר 'למתמודד' מבקש להנגיש כל מידע רלוונטי עבוד מתמודדים עם קושי נפשי​

בריאות, כושר ופנאי

חיים בריאים ותזונה נכונה

קבוצת דיאטה לכל מי שמתמודד עם בעיות נפשיות וגם לאנשים בריאים. ידוע שהכדורים מגבירים תיאבון וגורמים להשמנה. אנחנו פה כדי לתמוך ולעזור

אימון כושר 🏃🏼💪🏼

כל מה שקשור לספורט

Sharing Music

משתפים מוזיקה בלבד בין מתמודדים 🎼 🎧

 • אתר 'למתמודד' מבקש להנגיש כל מידע רלוונטי עבוד מתמודדים עם קושי נפשי​

היכרויות למתמודדים

זוגיות למתמודדי נפש

קבוצה זו הוקמה במטרה לאפשר היכרות בין מתמודדי נפש בתפקוד גבוה למטרת זוגיות

Love דווקא

אתר הכרויות ופנאי לאנשים עם ובלי מגבלות שמעוניינים להכיר, לאהוב לפגוש ולבלות עם אנשים אחרים

 • אתר 'למתמודד' מבקש להנגיש כל מידע רלוונטי עבוד מתמודדים עם קושי נפשי​
סגירת תפריט